"Землю чекає вічний дощ", - NASA

​Вчені заявили, що зміни клімату на Землі набагато глобальніша, ніж про це заявляють офіційно. І найближчим часом планету чекає величезна кількість опадів.

Видання Nature Communications, яке публікує результати роботи багатьох вчених NASA, повідомляє, що, на думку експертів NASA, зараз синоптики неправильно розраховують кількість опадів, передають Патріоти України.

Вчені вважають, що на планеті зараз відбувається зрушення повітряних потоків, і метеорологи не враховують те, що відбувається скорочення висотних хмар над тропіками. Саме через переміщення хмар на Землі збільшується кількість опадів.

У NASA впевнені, що кліматичні зміни на планеті набагато глобальніші, ніж заявляють офіційно. І причина цього - переміщення хмар над тропіками.

Експерти запевняють, що завдяки вдосконаленій моделі вивчення подібних природних явищ вони зможуть докладніше дослідити нові природні явища.

Інші публікації автора

"Катастроф буде більше, бо Україна деградує технологічно", - Богдан Буткевич

субота, 26 вересень 2020, 18:12

30 років Україна живе ще на радянських запасах всього – і виробництва, і комуналки, і військової техніки. Жахлива трагедія з нашими курсантами-пілотами під Чугуївом свідчить про все більш стрімко деградуючу технічну інфраструктуру країни. Про це у своє...

З архіву ПУ. "С*ко, не було б у тебе пушки, я б тебе, на*уй, йо*нув, ти ліг би!": Скандальний екс-футболіст "Динамо" і збірної України погрожував копам (відео)

субота, 26 вересень 2020, 18:00

Це трапилося після зупинення патрульною поліцією автомобіля, в якому Алієв їхав із друзями. Співробітник поліції попросив водія надати документи, на що ексгравець "Динамо" разом зі своїм товаришем жорстко відреагували. . "С*ко, не було б у тебе пушки,...