"Землю чекає вічний дощ", - NASA

​Вчені заявили, що зміни клімату на Землі набагато глобальніша, ніж про це заявляють офіційно. І найближчим часом планету чекає величезна кількість опадів.

Видання Nature Communications, яке публікує результати роботи багатьох вчених NASA, повідомляє, що, на думку експертів NASA, зараз синоптики неправильно розраховують кількість опадів, передають Патріоти України.

Вчені вважають, що на планеті зараз відбувається зрушення повітряних потоків, і метеорологи не враховують те, що відбувається скорочення висотних хмар над тропіками. Саме через переміщення хмар на Землі збільшується кількість опадів.

У NASA впевнені, що кліматичні зміни на планеті набагато глобальніші, ніж заявляють офіційно. І причина цього - переміщення хмар над тропіками.

Експерти запевняють, що завдяки вдосконаленій моделі вивчення подібних природних явищ вони зможуть докладніше дослідити нові природні явища.

Інші публікації автора

Хіти тижня. У ситуацію втрутилися перехожі: У Харкові несамовита красуня кидалася на машини (відео)

середа, 15 липень 2020, 0:35

Поряд з дівчиною був чоловік, і було схоже, що вони знаходяться під впливом наркотиків. 8 липня в Харкові дівчина кидалася під машини на проїжджій частині. Про це повідомляє Telegram-канал "Харків 1654", передають Патріоти України. "На Космічній довгон...

Neowise: Українці можуть спостерігати найяскравішу комету за останні 7 років

середа, 15 липень 2020, 0:05

Спостерігати космічний об'єкт можна до кінця місяця. Комету Neowise буде видно з Землі без телескопів, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Комета є найяскравішим об'єктом за 7 років. Офіційна її назва C/2020 F3. Її помітили за допомогою суп...