"Землю чекає вічний дощ", - NASA

​Вчені заявили, що зміни клімату на Землі набагато глобальніша, ніж про це заявляють офіційно. І найближчим часом планету чекає величезна кількість опадів.

Видання Nature Communications, яке публікує результати роботи багатьох вчених NASA, повідомляє, що, на думку експертів NASA, зараз синоптики неправильно розраховують кількість опадів, передають Патріоти України.

Вчені вважають, що на планеті зараз відбувається зрушення повітряних потоків, і метеорологи не враховують те, що відбувається скорочення висотних хмар над тропіками. Саме через переміщення хмар на Землі збільшується кількість опадів.

У NASA впевнені, що кліматичні зміни на планеті набагато глобальніші, ніж заявляють офіційно. І причина цього - переміщення хмар над тропіками.

Експерти запевняють, що завдяки вдосконаленій моделі вивчення подібних природних явищ вони зможуть докладніше дослідити нові природні явища.

Інші публікації автора

Господині на замітку: Домашні пампушки - рецепт і варіанти заправки

четвер, 13 травень 2021, 22:05

Вони чудово доповнять будь-який суп або борщ. На вихідних чимало господинь намагаються балувати свою родину не тільки домашньою випічкою, а й смачними основними стравами. Ідеальним доповненням до будь-якого супу будуть пампушки, передають Патріоти Укра...

З архіву ПУ. "Батьківщина" Тимошенко відверто здивувала: Як Рада голосувала щодо продовження заборони російських соцмереж в Україні

четвер, 13 травень 2021, 19:30

Верховна Рада рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити заборону в Україні низки російських онлайн-ресурсів та соціальних мереж. На позачерговому засіданні у середу ввечері за постанову про продовження строку застосування персональни...