"Землю чекає вічний дощ", - NASA

​Вчені заявили, що зміни клімату на Землі набагато глобальніша, ніж про це заявляють офіційно. І найближчим часом планету чекає величезна кількість опадів.

Видання Nature Communications, яке публікує результати роботи багатьох вчених NASA, повідомляє, що, на думку експертів NASA, зараз синоптики неправильно розраховують кількість опадів, передають Патріоти України.

Вчені вважають, що на планеті зараз відбувається зрушення повітряних потоків, і метеорологи не враховують те, що відбувається скорочення висотних хмар над тропіками. Саме через переміщення хмар на Землі збільшується кількість опадів.

У NASA впевнені, що кліматичні зміни на планеті набагато глобальніші, ніж заявляють офіційно. І причина цього - переміщення хмар над тропіками.

Експерти запевняють, що завдяки вдосконаленій моделі вивчення подібних природних явищ вони зможуть докладніше дослідити нові природні явища.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...