Жага до знань: Хлопець з Черкащини проїхав 500 кілометрів на велосипеді, щоб подати документи в університет

Олександр захотів навчатися у Львові, бо його зацікавила мальовнича архітектура стародавнього міста, цікаві місця та духовний відпочинок.

Абітурієнт із Черкащини Олександр Гонтар проїхав понад 700 кілометрів до Львова, щоб подати документи на навчання у Львівський торгово-економічний університет. Зокрема, 500 кілометрів він подолав на велосипеді, передають Патріоти України з посиланням на ЧеСНо.

Хлопець живе у селі Руська Поляна, що на Черкащині. Цікаво, що він планує повертатися додому знову на велосипеді через Київ.

Олександр подав документи до університету на спеціальність "Економіка" на бакалавра. "Я впевнений, що обрана мною спеціальність дасть змогу в майбутньому стати висококваліфікованим фахівцем у сфері економіки, бізнесу та торгівлі", – розповідає хлопець.

Він додав, що захотів навчатися у Львові, бо його зацікавила мальовнича архітектура стародавнього міста, цікаві місця та духовний відпочинок.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...

Хіти тижня. Бігти було пізно: Дівчина зрадила хлопцю, але сказала йому, що сидить вдома. Даремно... (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:00

Деякі користувачі мережі впевнені: це звичайна постановка. Молода дівчина спробувала обдурити хлопця, що хворіє і сидить вдома, поки в цей час гуляла з іншим, але зазнала фіаско. Весь цей час юнак стояв неподалік від коханої і на власні очі спостерігав...