Жахливе викриття на українському телебаченні: Педофіл працював з конкурсантами "Україна має талант" і "Голос країни"

Педофіл обіцяв дітям допомогти потрапити на телебачення, а потім відвозив до себе додому. Щасливі батьки нічого не підозрювали...

Валентин Василенко

У Сумах поліцейські затримали педофіла з Полтавської області. Ним виявився знаменитий фотограф Валентин Василенко, який працював на київських телеканалах, робив фото для проектів "Україна має талант", "Танцюють всі", "Голос країни". Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу СОК, де також показали відео затримання зловмисника, передають Патріоти України.

Василенко шукав своїх малолітніх жертв, показуючи дітям свої фотографії зі знаменитостями. Педофіл обіцяв дітям допомогти потрапити на телебачення, а потім відвозив до себе додому.

У 18 років він зустрічався з 15-річною дівчинкою, а в 25 - з 13-річною малолітньою.

Інші публікації автора

Ексбранець Кремля став першим заступником голови Черкаської облради (фото)

субота, 5 грудень 2020, 17:44

Політв’язень обраний до ради за списком партії "Європейська Солідарність". У фракції «Європейської Солідарності» в Черкаській обласній раді, яку очолив Віталій Коваль, 9 депутатів: Роман Сущенко, Оксана Циганок, Віталій Коваль, Олександр Радуцький, Нат...

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.