"Ждите ответа, как соловей лета...": "Укрпошта" припиняє відправлення кореспонденції в Китай

Незважаючи на те що Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно заявила, що ризику заразитися китайським коронавірусом через посилки з інтернет-магазинів немає, проблеми з їх отриманням в Україні залишаються.
Як повідомляють в «Укрпошті», Національна пошта Китаю і інші логістичні партнери, які здійснюють доставку посилок з цієї країни в Україну, не мають ніяких заборон, однак через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, терміни надходження пошти в Україну з КНР можуть бути збільшені. Що ж стосується кореспонденції, що відправляється в Китай, то її прийом тимчасово призупинений - всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак терміни доставки можуть бути змінені, передають Патріоти України.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...