Жертва невідомих: На Росії збирають гроші, щоб поставити на ноги відомого радянського актора

Його знайшли біля магазину з проломленою головою. Від цієї травми актор не може оговтатися вже два роки. Злочинці так і не знайдені.

Євгена Леонова-Гладишева глядачі пам’ятають з багатьох ролей. Найперша – коротка, але запам’яталася глядачам – це Вася Векшин у фільмі «Місце зустрічі змінити не можна», передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.Євген Леонов-Гладишев у фільмі «Місце зустрічі змінити не можна»Знімався він і в «Сибіріаді», і в романтичній комедії «Не хочу одружитися!». А найбільше заповнився роллю майора Шишкіна в телесеріалі «Убойная сила». Його вираз «Єдрьон-батон» став крилатою фразою.
Євген Леонов-Гладишев в серіалі «Убойная сила»

2 роки тому, в серпні 2018 року, Євген повертався зі зйомок в Санкт-Петербурзі в Москву. На вокзалі перед дорогою він пішов щось купити ... Його знайшли біля магазину з проломленою головою...

Після травми актор впав у кому, у нього стався ще й інсульт. Рідним і близьким вдалося підняти його на ноги, Євген вже розмовляє і сам ходить. Але йому потрібні ще кілька курсів реабілітації, а сім’я свої можливості вичерпала.

Зібрати гроші зголосилася актриса Ліза Боярська, вона на своїй сторінці виставила прохання про допомогу. Виявилося, що багато хто навіть не знали про таку біду з актором. Зараз частина суми вже зібрана і скоро Євген пройде ще один рятівний курс.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кравчук пообіцяв дати відповідь: Російські терористи "Л/ДНР" запропонували свій план повернення Донбасу в Україну

четвер, 29 жовтень 2020, 19:49

Терористи хочуть переписати закон про особливий статус. "Обещание Украины последовало не просто так. . Еще на заседании две недели назад, "республики" внесли на рассмотрение в ТКГ свой проект такой "дорожной карты", предложив после согласования, утверд...

"Залізна завіса": Білорусь закрила всі кордони, крім російського, через ... коронавірус, - ЗМІ

четвер, 29 жовтень 2020, 19:36

На даний момент відомо, що люди не можуть в'їхати до Білорусі з боку України, Польщі, Латвії і Литви. "На данный момент известно, что люди не могут въехать в Беларусь со стороны Украниы, Польши, Латвии и Литвы. "К сожалению, действительно граница сейча...