Жінка, яку в дитинстві загубили на ринку, знайшла своїх рідних майже через пів століття (відео)

Маккарті знайшла своїх батьків і сестру завдяки корейській програмі, яка обчислює по ДНК зв'язки між корейськими дітьми, яких усиновили американці, з їхніми рідними сім'ями.

Мешканка американського штату Вермонт Деніз Маккарті знайшла свою біологічну сім'ю через 44 роки після того, як вона загубилася на ринку в Сеулі і її удочерила подружня пара зі США, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Як пише видання People, весь цей час Деніз була впевнена, що батьки кинули її. Насправді ж мати і батько наполегливо розшукували свою дочку після того, як в 1976 році трирічні Деніз (тоді її ще звали Сан-Ей) і її сестра-близнюк вирушили разом зі своєю бабусею на ринок. Бабуся не встежила за онуками і обидві дівчинки заблукали. Сестру Сан-Ей знайшли через три дні. А її саму передали в дитячий будинок, де пізніше віддали на удочеріння.
Маккарті знайшла своїх батьків і сестру завдяки корейській програмі, яка обчислює по ДНК зв'язки між корейськими дітьми, яких усиновили американці, з їхніми рідними сім'ями. Маккарті приєдналася до цієї програми в 2016 році, а її мати - через рік. І нарешті вони знайшли один одного.46-річна Деніз віртуально зустрівшись зі своїми рідними, плакала від щастя. Вони збираються зустрітися особисто після закінчення пандемії коронавіруса, коли будуть дозволені подорожі. Відео емоційної зустрічі зворушило мережу.
«Ми ніколи не кидали тебе, Сан-Ей. Ми шукали тебе кожен день», - сказала її сестра Сан-Хі. Деніз також отримала можливість побачитися з матір'ю і старшим братом. Її батько і бабуся не дожили до цього дня.
Маккарті говорить, що більше ні про що і не мріє, знайшовши своїх близьких. «Тепер у мене є величезна сім'я, яка любить мене і яку я люблю. Не можна бути щасливішим і вимагати чогось більшого», - сказала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Аж стигне кров у жилах: 24 моторошних місця України

четвер, 13 травень 2021, 23:06

Україна — країна не лише неймовірних пейзажів, але й країна з давньою історією. А це означає, що в нашої країни за тисячолітню історію назбиралося чимало моторошних місць…. Журналісти зібрали 24 місця в Україні, які пов’язані з містикою і жахіттями, пе...

Еталон краси - не завжди те, що дається від природи: Як виглядали знаменитості до пластичних операцій (фото)

четвер, 13 травень 2021, 22:37

Багато зірок шоу-бізнесу вдаються до послуг пластичних хірургів. Хтось отримує нові прекрасні риси, а хтось - гірко шкодує про те, що ліг "під ніж". Эталон красоты - не всегда то, что дается от природы. На примере Джоли это замечательно видно. В юности...