Жінка, яку в дитинстві загубили на ринку, знайшла своїх рідних майже через пів століття (відео)

Маккарті знайшла своїх батьків і сестру завдяки корейській програмі, яка обчислює по ДНК зв'язки між корейськими дітьми, яких усиновили американці, з їхніми рідними сім'ями.

Мешканка американського штату Вермонт Деніз Маккарті знайшла свою біологічну сім'ю через 44 роки після того, як вона загубилася на ринку в Сеулі і її удочерила подружня пара зі США, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Як пише видання People, весь цей час Деніз була впевнена, що батьки кинули її. Насправді ж мати і батько наполегливо розшукували свою дочку після того, як в 1976 році трирічні Деніз (тоді її ще звали Сан-Ей) і її сестра-близнюк вирушили разом зі своєю бабусею на ринок. Бабуся не встежила за онуками і обидві дівчинки заблукали. Сестру Сан-Ей знайшли через три дні. А її саму передали в дитячий будинок, де пізніше віддали на удочеріння.
Маккарті знайшла своїх батьків і сестру завдяки корейській програмі, яка обчислює по ДНК зв'язки між корейськими дітьми, яких усиновили американці, з їхніми рідними сім'ями. Маккарті приєдналася до цієї програми в 2016 році, а її мати - через рік. І нарешті вони знайшли один одного.46-річна Деніз віртуально зустрівшись зі своїми рідними, плакала від щастя. Вони збираються зустрітися особисто після закінчення пандемії коронавіруса, коли будуть дозволені подорожі. Відео емоційної зустрічі зворушило мережу.
«Ми ніколи не кидали тебе, Сан-Ей. Ми шукали тебе кожен день», - сказала її сестра Сан-Хі. Деніз також отримала можливість побачитися з матір'ю і старшим братом. Її батько і бабуся не дожили до цього дня.
Маккарті говорить, що більше ні про що і не мріє, знайшовши своїх близьких. «Тепер у мене є величезна сім'я, яка любить мене і яку я люблю. Не можна бути щасливішим і вимагати чогось більшого», - сказала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...