Жителі Тернопільщини потерпають від "червоного снігу" (відео)

Люди вимагають налагодити роботу місцевого елеватора так, щоб із нього нічого не сипалося їм на голови.

Жителі міста Кременець у Тернопільській області потерпають від постійного червоного снігопаду, який їм "влаштовує" місцевий елеватор. Зазначається, що також він постійно гуде, до чого ще й додаються вібрації у будинках від фур із зерном. Міська дорога розбита вщент, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Люди вимагають налагодити роботу елеватора так, щоб із нього нічого не сипалося їм на голови.

Власники ж стверджують, що не можуть нічим зарадити. "На жаль, технологічний процес сушіння кукурудзи відбувається саме так. І це на всіх, сто відсотків, елеваторах на території України", – вважає підприємець В'ячеслав Гроза.

За його словами, компанія сплачує щонайменше 11 млн гривень щорічного податку до місцевих бюджетів. Однак, керівниця апарату Кременецької райдержадміністрації Світлана Федищина запевняє, що до районного бюджету ніяких надходжень від елеватора не було. У міськраді дали аналогічну відповідь. У Білокриницькій сільраді порахували, що всі надходження від елеватора за рік складають менш ніж 200 тисяч гривень.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...