Жити красиво, або Завітами Малюськи: Ув’язнений Запорізького СІЗО скупив усі місця в VIP-камері

Місце в камері з поліпшеними умовами коштує 3410 гривень на місяць.

У Запорізькому слідчому ізоляторі один з ув'язнених заплатив за всі місця в камері підвищеного комфорту. Про це повідомляється на сайті омбудсмена, передають Патріоти України.

«31 травня 2020 року в Запорізькому СІЗО введений експериментальний проект з облаштування і функціонування камери з поліпшеними умовами, в яку ув'язнені можуть потрапити, заплативши 3410 гривень на місяць. Однак скористатися цією послугою в'язні СІЗО не зможуть, тому що всі три місця в цій камері оплатила одна людина», - відзначили в Офісі омбудсмена.

Зазначається, що під час проведеної перевірки з'ясувалося, що частина безкоштовних камер знаходиться в незадовільному стані. «Стіни і стеля цих камер покриті грибком і цвіллю. Ув'язнені скаржаться на неналежні комунально-побутові і санітарно-гігієнічні умови (відсутність зливних бачків, зношеність матраців, подушок і ковдри, обмеження доступу до питної води, наявність в камерах тарганів і клопів). Причиною цього є зберігання в камерах великої кількості харчових продуктів і те, що ув'язнені не дотримуються санітарно-гігієнічних вимог, незважаючи на заходи дезінсекції, які приймає адміністрація установи», - повідомляється на сайті омбудсмена.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Літаючий сарай": У США визначили найпотворніший літак у світі

неділя, 27 вересень 2020, 0:26

Літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою. Польський літак M-15 Belphegor є самим «потворним» у світі, пише Popular Mechanics, передають Патріоти України. Видання запевняє, що літальні апарати, що...

Зберегти здоров'я та нерви водолазів: У Києві протестували надсучасний підводний дрон (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 0:08

Дрон планують використовувати для допомоги у підводних обстеженнях Дніпра. У Києві протестували в реальних умовах підводний дрон Chasing M2. Цей дрон є одним із найсучасніших і найефективніших пристроїв серед тих, що призначені для роботи під водою. Ві...