Зі стели до 100-річчя Харківського політеху зняли табличку зі згадкою про комсомольців

За висновками Українського інституту національної пам'яті "напис на табличці з тильної сторони стели на території ХПІ належав до символіки комуністичного тоталітарного режиму і підлягав демонтажу".

Табличка, де згадувалися активісти комсомольського руху, демонтована зі стели на території Харківського національного технічного університету "ХПІ". Про це журналістам повідомив лідер громадської організації "Світанок" Вадим Поздняков, передають Патріоти України.

"Ще у листопаді 2019 року активісти направили до ректорату "ХПІ" звернення з проханням демонтувати як таку, що підлягає декомунізації, табличку з написом, що стела збудована в 1985 році на честь 100-річчя вишу за ініціативою комсомольців на кошти, які зароблені в студентському будівельному загоні", - сказав Поздняков.

За його словами, нещодавно активісти направили другого листа щодо демонтажу таблички ректору вишу Євгену Соколу. "У листі-відповіді, який ми отримали, ректор зазначає, що за висновками Українського інституту національної пам'яті напис на табличці з тильної сторони стели на території ХПІ належить до символіки комуністичного тоталітарного режиму і підлягає демонтажу", - пояснив Поздняков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Справа MH17: Родичі жертв трагедії намагатимуться засудити Росію

субота, 4 липень 2020, 13:12

У Нідерландах у судовому комплексі «Схіпхол» закінчилося десяте судове засідання у справі МН17. Наступне призначено на 31 серпня 2020 року о 10:00, за місцевим часом. Про це розповідає видання Deutsche Welle, передають Патріоти України. Адвокати росіян...

"Бацькіна милість": У Білорусі ОМОН розігнав акцію солідарності з політв'язнями (фото, відео)

субота, 4 липень 2020, 12:59

Учасники акції не викрикували лозунгів, а просто йшли та плескали в долоні. У Бресті, що в Білорусі, на День Незалежності країни пройшла демонстрація проти політичних переслідувань режиму Олександра Лукашенка. Учасники акції не викрикували лозунгів, а ...