"Зятьок": Черкаський пенсіонер зібрав незвичайний триколісний транспортний засіб (відео)

Правоохоронці документи на транспортний засіб не вимагають, бо не зрозуміло до якої категорії його віднести.​

Пенсіонер-винахідник із Черкас Олександр Іванович змайстрував незвичайний триколісний транспортний засіб, який назвав "Зятьком", передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Транспортний засіб з двигуном від генератора, баком від вогнегасника та фарою від "Жигулів". Чоловік каже, що винахід безвідмовний, тому назвав його "Зятьком".

На "Зятьку" пенсіонер з дружиною їздять і в магазин, і на базар. Цікаво, що правоохоронці документи на транспортний засіб не вимагали, бо не зрозуміли до якої категорії його віднести.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...