З'явилася третя частина скандальних "плівок Гончарука"

У бесіді обговорювали ревальвацію гривні до 20 грн/$ і економічну стратегію розвитку України, де прозвучала пропозиція: "А давайте будемо щось виробляти!"

У мережі опублікували третю частину розмови нібито прем`єр-міністра Олексія Гончарука, міністерки фінансів Оксани Маркарової і двох заступників голови Національного банку – Катерини Рожкової та Дмитра Сологуба, передають Патріоти України.

"Льош, наступного року, якщо приватизація включається нормально і, умовно кажучи, у нас така ситуація, коли люди починають впроваджувати ресурси, щоб щось будувати... Давайте тоді шукати. Чи не шукати, а завдання ставити... Умовно там. Якщо наша задача, крім того, щоб сільське господарство щось виробляло, нам завжди треба залучати тих, хто буде будувати щось. Ну, коротше, зрозуміло. Насправді, ми, коли були востаннє, всі ці фактори назвали. І газ, і населенню добре. І зарплати. Зараз треба систематизувати", – повідомляла нібито Рожкова.

Голос, схожий на Гончарука, запропонував надати президенту Зеленському реалістичний прогноз у країні на наступні три роки.

"Мені здається, головне питання – реалістичний і довгостроковий прогноз. Реалістичний. Ми розуміємо, що все там насправді до осені отримаємо. Можливо, до літа. Концесія... Те ж саме. У нас є більш-менш реалістичний прогноз. Те, що ми повинні представити президенту й сказати: на наш погляд, в наступні три роки ситуація в країні буде наступна. І ось там більш-менш детально... Спираючись на цей маневр, нам треба слабкі сторони. Хто програє? Це два моменти, як ми рятуємо", – йдеться в записі.

Також нібито від Рожкової пролунала пропозиція "переходити на експорт переробленої продукції, щоб підвищувати її вартість доданої".

"Потрібно будувати якісь переробні заводи. Я не знаю ... Починати вермішель продавати італійську", – повідомила "заступник голови НБУ".

"Скажу з людської мови на... Йому [Зеленському] треба сказати: дивись, Вово, те, що зараз курс менший, значить, що олів'є наступного року на наступному новорічному столі..." – почав казати "Гончарук".

Його думку продовжив нібито Сологуб: "... не буде дорожчим, ніж у цьому!" Однак "Маркарова" йому заперечила: "Не факт!"

Учасники весь час обговорювали, як правильно подати Зеленському загальну картину економіку України.

"Дивіться, Володимире Олександровичу: ось це трапилося з ось цим. Ось це трапилося з валютою. Йому потрібно розповісти історії. У нього в голові, коли з'явиться виразна картинка...", – повідомляв "Гончарук".

"Водночас картинку, яку треба показати, що вона є негативна, і ми знаємо, що робити з негативною стороною", – зазначив "Сологуб".

В підсумку нібито Рожкова зазначила, що в разі продовження такої тенденції курс долара упродовж найближчих років не зросте.

"Тепер ми говоримо: якщо все це зберігається, ми будемо, умовно кажучи, входити десь 23-20 [курс долара]. І десь ось там ми опинимося за рік. За два. За три", – прозвучало в аудіо.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...