Зірка Боллівуду і "Великого Гетсбі" заразився коронавірусом

Коронавірусом заразилися і його син, невістка - також популярні актори, і дочка...

Амітабх Баччан і Леонардо Ді КапріоІндійський актор і зірка Боллівуду Амітабх Баччан, який зіграв персонажа Мейєра Вольфшейма в знаменитому фільмі "Великий Гетсбі" режисера База Лурмана, заразився коронавірусом.Актора госпіталізували з позитивним результатом тесту на COVID-19. Пізніше стало відомо, що коронавірусом заразився і його син, популярний індійський актор Абхішек Баччан. Про це він написав у Twitter-акаунті, передають Патріоти України.

Хвороба протікає в легкій формі. Сім'я актора і весь персонал пройдуть тестування на COVID-19. Баччан-старший також попросив здати аналізи на інфекцію всіх, хто контактував з ним останні 10 днів.

Незабаром з'ясувалося, що заразилася також невістка Баччана, відома актриса Айшварія Рай. Позитивний результат тесту отримала і дочка знаменитості.

Амітабх Баччан – один з найвідоміших акторів Боллівуду, який зіграв більш ніж в 180 фільмах. Крім того, він протягом чотирнадцяти років вів індійську версію телепрограми "Хто хоче стати мільйонером?" і виступає послом доброї волі ООН.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...