Зірка "Кварталу" з'явилася у кліпі популярного співака (відео)

Коли Бабкін писав пісню, він подумав, що добре було б додати жіночий погляд.

Популярний український музикант Сергій Бабкін і зірка «Кварталу» Олена Кравець записали першу спільну пісню - «Спалах», передають Патріоти України.

Коли Бабкін писав «Спалах», він подумав, що добре б додати жіночий погляд. І запропонував це зробити Кравець. Виявилося, артистам давно подобається творчість один одного.

Олена погодилася, вона сама написала речитатив, який звучить в пісні. Відзначимо, що саме ці слова, написані Кравець, викликали неоднозначну реакцію в мережі.

Одних вона торкнула «до мурашок». Інші розчарувалася - вони очікували, що Олена співатиме. Але захоплених коментарів під відео набагато більше. «Спасибо за ваше творчество!!! Это просто бомбезно», «Музыка очень понравилась, хочется переслушивать еще и еще. Неожиданный дуэт», «У меня впервые от песни мурашки и слезы на глазах от первого прослушивания», - пишуть коментатори.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...