Зірки говорять: Коли відкласти справи, а коли - вигідні переговори

Астролог назвав дати.

Астролог Влад Росс розповів, що у другій половині серпня 2020 року можна провести блискучі вигідні переговори. Друга половина місяця підходить для початку освітніх програм, вони згодом будуть вельми корисні, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

Росс порадив з 1 по 10 серпня не проводити доленосних переговорів та відкласти справи, які важливі для бізнесу.

"...після 10 серпня – ось тоді й можна буде укладати важливі угоди, контракти та вести переговори", – заявив співрозмовник.

Астролог додав, що на другу половину серпня можна сміливо планувати поїздки Україною та за кордон, вони будуть вдалими.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Помилочка вийшла...: У столичному морзі переплутали тіла небіжчиків (відео)

середа, 25 листопад 2020, 10:48

В ритуальній службі кажуть, що ситуація, коли за документами помилково видали інше тіло, з ними трапляється вперше, і готові компенсувати родичам моральні збитки. У столичному морзі переплутали тіла двох жінок. Родичка померлої була шокована, коли прий...

Господині на замітку: Найсмачніший манник, що тане в роті

середа, 25 листопад 2020, 10:36

Виконаний у вигляді міні-торта, він стає особливо ніжним і соковитим. "Для манника необходимы следующие составляющие:. Шаги:. Манку и кисломолочный продукт соединяем, доводим до однородности и оставляем «жениться» на 45 минут. В готовую кефирно – крупя...