Зірки говорять: Коли відкласти справи, а коли - вигідні переговори

Астролог назвав дати.

Астролог Влад Росс розповів, що у другій половині серпня 2020 року можна провести блискучі вигідні переговори. Друга половина місяця підходить для початку освітніх програм, вони згодом будуть вельми корисні, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

Росс порадив з 1 по 10 серпня не проводити доленосних переговорів та відкласти справи, які важливі для бізнесу.

"...після 10 серпня – ось тоді й можна буде укладати важливі угоди, контракти та вести переговори", – заявив співрозмовник.

Астролог додав, що на другу половину серпня можна сміливо планувати поїздки Україною та за кордон, вони будуть вдалими.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Мрії збуваються: Власник салону організував весілля для пари безхатьків (фото)

субота, 27 лютий 2021, 18:11

Молодята мріяли про це 24 роки. Весільна церемонія - часто дуже бажаний момент для молодят. Хтось вважає за краще зробити її публічною та запросити якомога більше гостей, хтось залишає ці моменти виключно для себе. Розалін Феррер і Роммель Баско - безд...

"Коли юридично було закріплено, що борщ - український, у світовій пресі сказали, що Україна відкрила другий фронт війни проти Росії", - Євген Клопотенко (фото)

субота, 27 лютий 2021, 17:58

Киянин навчався у найстарішій французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu, заснував популярний ресторан сучасної української кухні, реформує шкільне харчування, довів світові, що борщ – українська страва, і юридично закріпив це. Готуючи борщ за бабусин...