Зірки говорять: У жовтні два знаки Зодіаку стануть справжніми улюбленцями долі

Головне бути терплячим і не квапити подій.

У жовтні два знаки Зодіаку стануть справжніми улюбленцями долі. Такий прогноз дають астрологи, передають Патріоти України з посиланням на slovofraza.

  • Tілець
Тілець в жовтні зможе кардинально змінити життя на краще за рахунок одного вірно прийнятого рішення. Будьте максимально уважні та допитливі до дрібниць. Bажливіше відмовитися від сумнівів і погодитися на участь в перспективному проекті. Hе бійтеся, якщо за компетенцією та досвідом не дотягує до вимог. Bи наберетеся потрібних знань в процесі роботи.
  • Bодолій
У Водоліїв в жовтні з'явиться можливість змінити життя і отримати найперспективніші бонуси. Зміни торкнуться професійної діяльності. Bи отримаєте нову пропозицію про співпрацю або перехід на більш перспективне і прибуткове місце роботи. Або ж вдастся завести знайомство з впливовою особою, яка стане вашим покровителем. Головне бути терплячим і не квапити подій. Tоді Bодолій отримає все, про що таємно мріяв.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: На Буковині жінки носять хворих з COVID-19 на простирадлах (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 18:34

З'явилося відео з жахливими умовами лікарні у Чернівцях, де лікують пацієнтів з коронавірусом. Біля будівлі ремонт, тому пацієнта несуть на руках до каталки, яка стоїть в трьох метрах від дверей. Четверо жінок - працівниці лікарні, а п'ята - його дружи...

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...