З'їсти не встигли: Аборигени застрелили з лука дослідника диких племен

Аборигени не можуть відрізнити друга від ворога, коли мова йде про людей з «зовнішнього світу».

Експерта з ізольованих племен Амазонії застрелили з лука під час експедиції в віддалений район штату Рондонія на північному заході Бразилії. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України.

Інцидент стався в середу, 9 вересня, коли 56-річний Ріел Франціскато (Rieli Franciscato) з групою наблизився до місця проживання корінних жителів поблизу резервації Уру Еу Вау Вау, яких він збирався вивчати.

Відомо, що дослідник працював в Національному фонді індіанців Бразилії, який займається вивченням і захистом ізольованих племен Амазонки вже більше 50 років. З групою аборигенів, які застрелили Франціскато, до сих пір ніхто не контактував. Франціскато був убитий одним з представників дикого племені.

За словами поліцейського, який став свідком події, дослідник закричав, витягнув стрілу, яка потрапила в область серця, пробіг 50 метрів і впав замертво. Колеги віднесли потерпілого до поліцейської машини і відвезли в лікарню, але врятувати його не вдалося. «На жаль, ми втратили нашого друга», – розповів журналістам офіцер поліції Пауло Рікардо Бресса (Paulo Ricardo Bressa).

За даними правозахисної організації, аборигени не можуть відрізнити друга від ворога, коли мова йде про людей з «зовнішнього світу», тому до білих людей вони ставляться з недовірою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Прорський Колос: Найбільший у світі готель так і не прийняв жодного гостя (фото, відео)

неділя, 5 грудень 2021, 1:00

Острів Рюген ще з часів утворення Німецької імперії привертав до себе увагу туристів. Готель довжиною 4 кілометри, здатний вмістити 20 тисяч відпочиваючих одночасно, так і не був відкритий для туристів. Він знаходиться на острові Рюген в Балтійському м...

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...