З'їсти не встигли: Аборигени застрелили з лука дослідника диких племен

Аборигени не можуть відрізнити друга від ворога, коли мова йде про людей з «зовнішнього світу».

Експерта з ізольованих племен Амазонії застрелили з лука під час експедиції в віддалений район штату Рондонія на північному заході Бразилії. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України.

Інцидент стався в середу, 9 вересня, коли 56-річний Ріел Франціскато (Rieli Franciscato) з групою наблизився до місця проживання корінних жителів поблизу резервації Уру Еу Вау Вау, яких він збирався вивчати.

Відомо, що дослідник працював в Національному фонді індіанців Бразилії, який займається вивченням і захистом ізольованих племен Амазонки вже більше 50 років. З групою аборигенів, які застрелили Франціскато, до сих пір ніхто не контактував. Франціскато був убитий одним з представників дикого племені.

За словами поліцейського, який став свідком події, дослідник закричав, витягнув стрілу, яка потрапила в область серця, пробіг 50 метрів і впав замертво. Колеги віднесли потерпілого до поліцейської машини і відвезли в лікарню, але врятувати його не вдалося. «На жаль, ми втратили нашого друга», – розповів журналістам офіцер поліції Пауло Рікардо Бресса (Paulo Ricardo Bressa).

За даними правозахисної організації, аборигени не можуть відрізнити друга від ворога, коли мова йде про людей з «зовнішнього світу», тому до білих людей вони ставляться з недовірою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...