"Зло має бути покаране": Сенцов здав Гаазькому трибуналу своїх мучителів

Режисер зазначив, що крім співробітників ФСБ було кілька працівників СБУ, які перекинулися до окупантів.

Олег Сенцов

Український режисер Олег Сенцов, звільнений з російського полону, заявив, що дав свідчення про тортури в полоні для Гаазького міжнародного трибуналу, передають Патріоти України з посиланням на Громадське.

"Коли я потрапив в "Лефортово", я дав пояснення своєму адвокату з приводу цих тортур. Потім в суді виступив... З приводу того, хто там був - це були співробітники ФСБ, московська група, яка приїхала спеціально за завданням... Я показання дав - на ФСБ, на їх дії, для Гаазького трибуналу, щоб показати їх дії. Зло має бути покаране", - сказав Сенцов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Харків'янин кинув коханку у квартирі помирати від тяжких травм

середа, 20 листопад 2019, 22:59

Згідно з довідкою судово-медичної експертизи, смерть жінки настала внаслідок набряку головного мозку, внутрішньо-черепного крововиливу та закритої черепно-мозкової травми. Поліцейські викрили жителя Харківської області в нанесенні смертельних травм спі...

"Брак рішучої відповіді Заходу на агресію РФ в Україні зробив її ще більш зухвалою", - Комітет британського парламенту

середа, 20 листопад 2019, 22:51

​Члени комітету британського парламенту з розвідки і безпеки заявили, що пасивність Великобританії і західних союзників у протидії втручанню РФ у політику країни і російській агресії зробила Москву ще більш зухвалою. Про це йдеться в оприлюднених днями...