Злочин та кара: У Британії оштрафували банк за порушення санкцій проти Росії

Це найбільший штраф, який британський регулятор коли-небудь накладав.

Управління по впровадженню фінансових санкцій Британії оштрафувало лондонський банк Standard Chartered Bank за порушення європейських санкцій проти Росії, накладених за окупацію Криму, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Steet Journal.

За даними британського регулятора, на Standard Chartered Bank був покладений штраф в розмірі 25,41 млн доларів за кредитування турецького банку DenizBank в 2014 році, який в той час був дочірньою компанією російського "Сбербанку" і перебував під санкціями.

Відзначається, що в період з квітня 2015 року по січень 2018 року лондонський банк видав DenizBank понад 100 кредитів, а російський "Сбербанк" знаходився під європейськими санкціями з 2014 року.

Відомо, що це найбільший штраф, який британський регулятор коли-небудь накладав.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...