"Зменшити кількість токсичних забруднювачів": У США з тіл померлих дозволили робити добрива

Людина повинна дати згоду на подібне використання свого тіла після смерті.

Першим в США штатом, що дозволив використання тіл померлих в якості добрива, став Вашингтон, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Відповідно до нового закону, який губернатор штату Вашингтон Джей Інслі підписав 21 травня, люди можуть дати дозвіл на перетворення власного тіла на добриво після своєї смерті.

Цей метод розглядається як альтернатива кремації і поховання, а також як варіант вирішення проблеми нестачі землі на міських кладовищах.

Тіло померлого, який погодився на перетворення в компост, поміщають в шестигранний контейнер з люцерною, тирсою і соломою. Потім контейнер закупорюють на 30 днів, протягом яких людські останки розкладаються природним шляхом, утворюючи приблизно "два візки" добрива.
Автор ідеї та контейнера, Джо Рим Лі, пояснює, що такий спосіб зменшує кількість токсичних забруднювачів, які викидаються в навколишнє середовище під час розкладання і кремації організму.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...