"Зменшити кількість токсичних забруднювачів": У США з тіл померлих дозволили робити добрива

Людина повинна дати згоду на подібне використання свого тіла після смерті.

Першим в США штатом, що дозволив використання тіл померлих в якості добрива, став Вашингтон, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Відповідно до нового закону, який губернатор штату Вашингтон Джей Інслі підписав 21 травня, люди можуть дати дозвіл на перетворення власного тіла на добриво після своєї смерті.

Цей метод розглядається як альтернатива кремації і поховання, а також як варіант вирішення проблеми нестачі землі на міських кладовищах.

Тіло померлого, який погодився на перетворення в компост, поміщають в шестигранний контейнер з люцерною, тирсою і соломою. Потім контейнер закупорюють на 30 днів, протягом яких людські останки розкладаються природним шляхом, утворюючи приблизно "два візки" добрива.
Автор ідеї та контейнера, Джо Рим Лі, пояснює, що такий спосіб зменшує кількість токсичних забруднювачів, які викидаються в навколишнє середовище під час розкладання і кремації організму.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. У Москві коронавірусні медсестри обікрали знамениту актрису

четвер, 28 травень 2020, 0:10

Васильєва отримала позитивний тест, який показав, що у неї коронавірус. Але, пробувши в лікарні всього ніч, вона втекла звідти додому. За словами невістки артистки Марії Болонкіної, медпрацівниці спочатку вели себе дивно. Дівчата зайшли в квартиру в уж...