"Зменшити кількість токсичних забруднювачів": У США з тіл померлих дозволили робити добрива

Людина повинна дати згоду на подібне використання свого тіла після смерті.

Першим в США штатом, що дозволив використання тіл померлих в якості добрива, став Вашингтон, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Відповідно до нового закону, який губернатор штату Вашингтон Джей Інслі підписав 21 травня, люди можуть дати дозвіл на перетворення власного тіла на добриво після своєї смерті.

Цей метод розглядається як альтернатива кремації і поховання, а також як варіант вирішення проблеми нестачі землі на міських кладовищах.

Тіло померлого, який погодився на перетворення в компост, поміщають в шестигранний контейнер з люцерною, тирсою і соломою. Потім контейнер закупорюють на 30 днів, протягом яких людські останки розкладаються природним шляхом, утворюючи приблизно "два візки" добрива.
Автор ідеї та контейнера, Джо Рим Лі, пояснює, що такий спосіб зменшує кількість токсичних забруднювачів, які викидаються в навколишнє середовище під час розкладання і кремації організму.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Депресія і наркотики: Українська співачка розповіла про свій стан після невдалого Євробачення (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 21:30

Гайтана пригадала, як тікала сама від себе. Українська поп-виконавиця Гайтана після не зовсім вдалого виступу на Євробаченні-2012 тікала сама від себе. Співачка переїхала до Англії, де намагалася врятувати і відносини з її екс-продюсером Едуардом Климо...

Резонанс тижня. 11-річна україночка повісилася після бійки батьків (фото)

неділя, 20 жовтень 2019, 21:00

Трагедія сталася 12 жовтня в с. Бистриця Надвірнянського району на Івано-Франківщині. 11-річну дівчинку в хліві у зашморгу знайшла мати близько 17:40. Поліцейські знайшли передсмертну записку. Слідів насильницької смерті на тілі неповнолітньої не виявл...