"Змирився з тим, що від мене нічого не залежить", - український полонений танкіст Пантюшенко

Командир танка "Броня" Богдан Пантюшенко потрапив в полон під час операції біля селища Спартак, що в районі Донецького аеропорту 18 січня 2015 року.

Богдан ПантюшенкоВночі, 6 квітня, бойовики опублікували відео, де представник ОБСЄ оглядає умови утримання наших військовополонених, а також розмовляє з ними (а ще перед зйомками тричі цілує представницю "ДНР"), передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Але повернемося до Богдана. Знаєте, що він "попросив"? Сказав, що у нього є складнощі з відправкою листів додому, хотілося б їх вирішити.

Броня був в списках на обмін в грудні 2017 року. Але його не віддали. Думаю, ви знаєте, що танкістів, та ще й "взятих" біля ДАП, терористи катували з особливою жорстокістю. Але Пантюшенко не просто не зламався – він, як би страшно це не звучало, домовився з собою.

В одному з листів дружині Вікторії Пантюшенко написав: "Я писав у минулому листі і підтверджую зараз, що по обміну ми собі не ставимо строки. Є думки, можливо поміняють під вибори чи президентські, чи парламентські... За рік чи п’ять... Я готовий до будь якого розвитку подій. Точніше – не готовий, а змирився з тим, що від мене нічого не залежить..."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Найбільший на Землі: Лівію накрило гігантським градом (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 22:12

До цього світовий рекорд "належав" Аргентині. Як зазначає вчений з Польщі, доцент кафедри метеорології Матеуш Ташарек на своїй сторінці в Twitter, такий град - це велика рідкість. . Він пише, що люди на знімках тримають гігантські градини, які досягаю...

Тікав через Україну до Росії: Прикордонники затримали болгарського священника

четвер, 29 жовтень 2020, 21:59

Священнослужитель з Болгарії потрапив до України легально, а потім вирішив нелегально перебратися в Росію. «Інформацію про рух невідомого в сторону державного кордону прикордонники отримали від місцевого жителя. Група реагування, яка негайно прибула в ...