Знову "по-новому", або Українці платитимуть за газ за різними тарифами: Що відбувається

В Україні кінцева вартість газу відрізнятиметься залежно від регіону. Якщо раніше вартість транспортування була для всіх однаковою, за новими правилами вона варіюватиметься.

Зазначимо, кінцева ціна блакитного палива складається з трьох частин: транспортування і розподіл, ПДВ і прайс "Нафтогазу". "Споживачам слід звернути увагу на те, що кінцева вартість блакитного палива у платіжках буде різною на всій території України. Така різниця обумовлена рішенням НКРЕКП про введення для "Укртрансгазу" тарифу на транспортування, виходячи з замовленої потужності", — йдеться у заяві Асоціації газового ринку України, передають Патріоти України.

Наприклад, у Черкасах платитимуть за блакитне паливо 7,9 грн за кубометр, а у Харкові — 8,4 грн.

Зазначимо, "Нафтогаз" після рішення Кабінету міністрів переглянув тариф на газ для простих українців, Газзбутам (займаються постачанням блакитного палива) вже надіслали доповнення до договорів, згідно з якими за кожен куб доведеться платити 8,247 грн. Однак для окремих регіонів ця цифра може виявитися вищою.

Це на 4% нижче, ніж у квітні. Однак у червні тариф знову переглянуть, і ціна за різними оцінками може виявитися на 4-5% більшою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Коронавірусний бунт" у США: Трампа обурило повернення в країну хворих американців

субота, 22 лютий 2020, 14:29

Президент США Дональд Трамп розлютився на своїх радників через рішення дозволити 14 американцям, які мають позитивний результат тесту на коронавірус, повернутися до Сполучених Штатів з Японії. Трамп був поінформований про прийняте рішення і погодився з...

"Інкубаційній период коронавірусу триває 14 днів, а не 27", - секретар РНБО

субота, 22 лютий 2020, 14:16

Українські фахівці тримають контакт з багатьма лабораторіями світу і поки ніхто не надав інформацію щодо збільшення інкубаційного періоду вірусу, запевнив Данілов. Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов зауважив, що інкубаційний ...