Знищить все живе на Землі: Вчені розкрили секрет смертоносної зброї

Антиматерія за певних умов може стати зброєю масового ураження і знищить Землю, якщо направити її заряд на планету.

У разі, якщо антиматерію використовуватимуть як зброю, то її вибух в 1000 разів перевершить ядерний і може знищити все живе на Землі. Про це заявив фізик Френк Клоуз, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За його словами, знищення кілограма антиматерії дасть в 10 мільярдів разів більше енергії, що виділяється при вибуху кілограма тротилу. Справа в тому, що немає необхідності навіть в використанні спеціальної горючої хімії. Антиматерія містить позитивний аналог негативних електронів - позитрони. Крім того, за допомогою особливого процесу - анігіляції - і відбувається вивільнення енергії без будь-яких впливів. Саме тому, вважає експерт, антиматерія за певних умов може стати зброєю масового ураження і знищить Землю, якщо направити її заряд на планету.

У той же час, фізик Ейдан Робсон з Університету Глазго і Європейської організації ядерних досліджень впевнений, що ці теорії - всього лише наукова фантастика. На його думку, позитрони рухаються у вакуумі навколо прискорювача частинок, подібно до пропонованого компактного лінійного коллайдера. Він вважає вкрай низькою вірогідність того, що ці частинки раптово попрямують на Землю, стикнуться з нею і пророблять величезну діру шляхом сильного вибуху. Фізик також зазначає, що неможливо створити бомбу з антиречовини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...