"Золотовалютные резервы Украины в стабильном росте", - Злий Одесит

Золотовалютні резерви України в серпні перетнуть позначку в $ 22 млрд, тим самим ще більше знівелювавши панічні марення про дефолт для країни.

Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"По состоянию на 1 сентября 2019 в ЗВР Украины находилось уже $22,02 млрд – максимальное значение наших золотовалютных резервов с июля 2013.

На рост ЗВР благотворно повлиял целый ряд факторов, от позитивной ситуации на валютном рынке, высоко экспорта, в первую очередь за счет урожая зерновых и своевременное погашение госдолга, задержки по которому могли бы негативно оказаться на курсе и стать причиной для манипуляций.
Следовательно, учитывая методологию МВФ, золотовалютные резервы Украины в полной мере обеспечивают 3-х месячный чистый импорт, что исключает и близко разговоры о дефолте. Напомню, что импорт Украины составляет около $6 млрд в месяц.
И хотелось бы для особ, особо ностальгирующих, напомнить, что если в 2012 ЗВР Украины в пиковом значении были $31,6 млрд, то в марте 2014 их было уже $15 млрд. А после оставленных режимом Януковича задолженностей и глубокого экономического кризиса, вызванного вторжением Россией, что повлекло за собой коллапс экономик и отток инвестиций, на февраль 2016 наши ЗВР составляли $5,6 млрд.

А потому, есть с чем сравнивать и есть к чему стремиться."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що відомо про ексбійця ЗСУ, котрий захопив міст Метро у Києві

середа, 18 вересень 2019, 21:17

Народився в Криму, служив під Києвом, сидів на гауптвахті, здав кіло вибухівки... Олексій Белько, який погрожував підірвати міст Метро в Києві і здався поліції - колишній військовослужбовець. Він брав участь в АТО, а 3 місяці тому добровільно здав у по...

На Донеччині підлітки жорстоко побили пенсіонера і знімали все на відео

середа, 18 вересень 2019, 21:05

В ході розслідування, з'ясувалося, що це не перший «документальний фільм» групи агресивних підлітків. Факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України «Х...