"Золотовалютные резервы Украины в стабильном росте", - Злий Одесит

Золотовалютні резерви України в серпні перетнуть позначку в $ 22 млрд, тим самим ще більше знівелювавши панічні марення про дефолт для країни.

Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"По состоянию на 1 сентября 2019 в ЗВР Украины находилось уже $22,02 млрд – максимальное значение наших золотовалютных резервов с июля 2013.

На рост ЗВР благотворно повлиял целый ряд факторов, от позитивной ситуации на валютном рынке, высоко экспорта, в первую очередь за счет урожая зерновых и своевременное погашение госдолга, задержки по которому могли бы негативно оказаться на курсе и стать причиной для манипуляций.
Следовательно, учитывая методологию МВФ, золотовалютные резервы Украины в полной мере обеспечивают 3-х месячный чистый импорт, что исключает и близко разговоры о дефолте. Напомню, что импорт Украины составляет около $6 млрд в месяц.
И хотелось бы для особ, особо ностальгирующих, напомнить, что если в 2012 ЗВР Украины в пиковом значении были $31,6 млрд, то в марте 2014 их было уже $15 млрд. А после оставленных режимом Януковича задолженностей и глубокого экономического кризиса, вызванного вторжением Россией, что повлекло за собой коллапс экономик и отток инвестиций, на февраль 2016 наши ЗВР составляли $5,6 млрд.

А потому, есть с чем сравнивать и есть к чему стремиться."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Викликають цукровий діабет: Популярні каші виявилися шкідливими

середа, 3 червень 2020, 19:30

Вживаючи манку, можна заробити цукровий діабет, переконані експерти... Дієтологи розповіли про три кашах, які можуть сильно нашкодити здоров'ю, передають Патріоти України з посиланням на Newsyou.

У Лівії путінські найманці потрапили в смертельну засідку (відео)

середа, 3 червень 2020, 18:47

Запис нібито зроблено 3 червня. "Засідка для ПВК Вагнера РФ та сил Хафтара в Лівії. Околиці Тріполі", - йдеться у підписі під відео у Twitter. На кадрах видно, як озброєні люди, які знаходяться в засідці в одному з будинків, розстрілюють проїжджаючі ми...