Зоологи закликали винищувати одних тварин заради порятунку інших

На думку вчених так вдасться врятувати 9,4% найбільш вимираючих тварин планети.

Здичавілі кішки, собаки, свині, кози і щури повинні бути знищені на ізольованих островах. Так вважає міжнародна група вчених Island Conservation, передають Патріоти України з посиланням на Newsweek.

Таким чином, вважають дослідники, будуть врятовані інші вимираючi види тварин. «Автори підкреслюють, що 465 тис. островів світу займають лише близько 5,3% суші Землі, однак на них припадає 75% відомих вимирань птахів, ссавців, амфібій і рептилій з 1500 року. В даний час 36% видів, що знаходяться під загрозою зникнення, живуть на цих ділянках землі», —сказано в повідомленні.

На думку вчених так вдасться врятувати 9,4% найбільш вимираючих тварин планети. Міжнародна група назвала 292 острови, які, в разі виконання їх рекомендації, тільки «виграють».

Причому на 107 з цих островів, що знаходяться в 34 країнах, винищення може початися вже до 2020 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Уступить дорогу молодым": Шнур покидає "Ленінград"

понеділок, 21 жовтень 2019, 15:30

Ще з травня численні фанати групи "Ленінград" сподівалися, що заява їхнього улюбленого музиканта про розпуск музичного колективу виявиться всього лише невдалим жартом. У суботу, 12 жовтня, група «Ленінград» дала останній концерт прощального туру в Санк...

Було багато крові: У Херсоні зграя собак напала на чоловіка

понеділок, 21 жовтень 2019, 14:05

Інцидент стався вночі 20 жовтня. Херсоні на чоловіка напала зграя собак, передають Патріоти України з посиланням на Херсон Daily. Як повідомляють очевидці в соцмережі, це сталося о 21:35 на розі вул. Карбишева і просп. 200 років Херсона.