Зоологи закликали винищувати одних тварин заради порятунку інших

На думку вчених так вдасться врятувати 9,4% найбільш вимираючих тварин планети.

Здичавілі кішки, собаки, свині, кози і щури повинні бути знищені на ізольованих островах. Так вважає міжнародна група вчених Island Conservation, передають Патріоти України з посиланням на Newsweek.

Таким чином, вважають дослідники, будуть врятовані інші вимираючi види тварин. «Автори підкреслюють, що 465 тис. островів світу займають лише близько 5,3% суші Землі, однак на них припадає 75% відомих вимирань птахів, ссавців, амфібій і рептилій з 1500 року. В даний час 36% видів, що знаходяться під загрозою зникнення, живуть на цих ділянках землі», —сказано в повідомленні.

На думку вчених так вдасться врятувати 9,4% найбільш вимираючих тварин планети. Міжнародна група назвала 292 острови, які, в разі виконання їх рекомендації, тільки «виграють».

Причому на 107 з цих островів, що знаходяться в 34 країнах, винищення може початися вже до 2020 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...