Зоряні маневри: МКС ледь не стала жертвою космічного сміття

З початку 2020 року МКС вже в третій раз довелося ухилятися від космічного сміття.

На орбіті сталося серйозна НП з міжнародною космічною станцією (МКС). Вона могла бути елементарно збита космічним сміттям невідомого походження. Щоб уникнути зіткнення, диспетчери NASA і російського Центру управління польотами (ЦУП) за допомогою корабля "Прогрес" здійснили маневр з ухилення від можливого зіткнення. Про це передає пресслужба NASA, передають Патріоти України.

Прогнозована траєкторія руху уламків проходила в межах 1,39 км від МКС. За допомогою маневру орбіту станції підняли, і перетину з траєкторією руху сміття вдалося уникнути.

Американські астронавти на час прольоту космічного сміття повз МКС перебралися в російський сегмент станції, щоб бути ближче до космічного корабля "Союз МС-16", як того вимагають правила техніки безпеки.

Після завершення маневру ухилення екіпаж знову відкрив люки між американським і російським сегментами МКС і відновив свою звичайну діяльність.

Тим часом глава NASA Джим Брайденстайн звернув увагу на те, що з початку 2020 року МКС вже в третій раз довелося ухилятися від космічного сміття. Крім того, за його словами, за останні два тижні потенційно небезпечні ситуації, пов'язані з космічним сміттям, виникали тричі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...

Хіти тижня. Бігти було пізно: Дівчина зрадила хлопцю, але сказала йому, що сидить вдома. Даремно... (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:00

Деякі користувачі мережі впевнені: це звичайна постановка. Молода дівчина спробувала обдурити хлопця, що хворіє і сидить вдома, поки в цей час гуляла з іншим, але зазнала фіаско. Весь цей час юнак стояв неподалік від коханої і на власні очі спостерігав...