Зовнішність жінки-вікінга, яка загинула понад 1000 років тому, відтворили британські вчені

Жінка була похована з сокирою, списом, мечем і стрілами.

Вчені з Великобританії відтворили портрет жінки-вікінга, яка загинула на території Норвегії більше 1000 років тому, передають Патріоти України з посиланням на The Guardian.

Спочатку дослідники вважали, що виявлений скелет належав звичайній жінці, але незабаром прийшли до висновку, що вона була войовницею, про що свідчить вм'ятина від меча на черепі.

Відзначається, що це перші знайдені останки жінки-воїна з бойовою травмою.

За допомогою передових технологій - нашарування м'язів і шкіри - вченим вдалося провести відтворення обличчя жінки. Вони стверджують, що її могли б впізнати навіть близькі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...