Зовсім не подарунок: Міфи про передачу Криму в 1954 році (відео)

Ця історія обросла масою інтерпретацій, серед яких зустрічається уявлення про те, нібито Крим був подарунком Україні з боку «п’яного Микити Хрущова».

У п'ятницю, 19 лютого, виповнилося 67 років указові президії Верховної ради СРСР про передачу Кримської області до складу Української РСР. Згідно з текстом документа, рішення було ухвалене, «враховуючи спільність економіки, територіальну близькість і тісні господарські й культурні зв’язки між Кримською областю і Українською РСР».

Вже після початку російської окупації у 2014 році у Кремлі всіляко підтримували ідею «незаконної передачі» півострова Україні у 1954-му. Про те, що стоїть за цими міфами й чому півострів насправді опинився під контролем УРСР, ішлося в ефірі Радіо Крим.Реалії, передають Патріоти України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Бешкетують і знищують вулики: Волинь атакують агресивні п'яні бджоли (відео)

субота, 25 вересень 2021, 23:30

Пасічники розповідають, що бджіл споюють спиртом і солодким сиропом. На Волині жителі виявили агресивних бджіл, які знищують цілі родини комах і розоряють чужі вулики. Люди стверджують, що пасічник дає своїм бджолам солодкий сироп і дає їм спиртом, том...

З архіву ПУ. Господині на замітку: Ніжні заварні млинці

субота, 25 вересень 2021, 21:00

Такі млинці добре смакуватимуть із сиропом, медом, варенням або згущеним молоком. Неймовірно смачні, ніжні та ажурні – такими виходять заварні млинці на кефірі. Їх можна готувати в солодкому варіанті, додавши цукор, а також несолодкими, передають Патрі...