Зрадниця в люті через розкриття таємниці свого "клюва": Лобода пригрозила засудити пластичного хірурга з Узбекистану через свою "ринопластику" (фото, відео)

"Звезда в шоке" і обіцяє через суд домогтися моральної компенсації.

Виступаюча в РФ українська співачка Світлана Лобода пригрозила засудити пластичного хірурга з Узбекистану. Лікар Донійор Чорієв, вихваляючись в Instagram результатами своєї роботи, тегнув аккаунт Лободи. Зірка прийшла в лють і обіцяє через суд домогтися моральної компенсації, передають Патріоти України.

Ракурс, з якого знімали дівчину в операційній у доктора Чорієва, не дозволяв однозначно ідентифікувати особу. При бажанні можна було побачити і схожість з Лободою. Світлана в соцмережах показала цей ролик. «Каже, що це я», - не приховувала співачка обурення.

«Ви попали», - заявила Лобода хірургу і радить йому чекати повістку в суд.

«Мої юристи вже з вами зв'язуються. Готуйте велику моральну компенсацію», - уточнила Лобода свої вимоги.

З огляду на що ажіотаж, доктор Чорієв вирішив відповісти співачці. «З приводу Лободи - ніхто не говорив, що це вона ... Не хайпуйте», - радить він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...