Зроблено в Україні: У Херсоні спустили на воду побудований для голландців танкер (фото, відео)

Після проведення добудовних робіт корпус танкера по морю буде відправлений на верф Veka Shipbuilding в Нідерланди.

У п’ятницю, 11 вересня, відбулася церемонія спуску насиченого корпусу танкера-хімовоза, побудованого за замовленням компанії Veka Shipbuilding (Нідерланди). Це вже четверте судно в серії, передають Патріоти України з посиланням на Центр транспортних стратегій.

Зазначається, що судно отримало назву Monteverdi – на честь італійського композитора епохи бароко Клаудіо Джованні Антоніо Монтеверді.

У рамках контракту з нідерландським замовником на верфі в Херсоні виготовлений корпус танкера, проведено монтаж загальносуднових систем трубопроводів, монтаж палубного насичення, а також виконана забарвлення корпусу. Замовлення виконано за 6 місяців.

Після проведення добудовних робіт корпус танкера по морю буде відправлений на верф Veka Shipbuilding в Нідерланди. Там пройде його повне насичення, і він стане на службу судновласника.
Вартість контракту складає 2,7 млн євро.

При виготовленні судна використано 1200 т високоякісної суднобудівної сталі, виготовленої переважно в Україні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...