Зроблено в Україні: У Херсоні спустили на воду побудований для голландців танкер (фото, відео)

Після проведення добудовних робіт корпус танкера по морю буде відправлений на верф Veka Shipbuilding в Нідерланди.

У п’ятницю, 11 вересня, відбулася церемонія спуску насиченого корпусу танкера-хімовоза, побудованого за замовленням компанії Veka Shipbuilding (Нідерланди). Це вже четверте судно в серії, передають Патріоти України з посиланням на Центр транспортних стратегій.

Зазначається, що судно отримало назву Monteverdi – на честь італійського композитора епохи бароко Клаудіо Джованні Антоніо Монтеверді.

У рамках контракту з нідерландським замовником на верфі в Херсоні виготовлений корпус танкера, проведено монтаж загальносуднових систем трубопроводів, монтаж палубного насичення, а також виконана забарвлення корпусу. Замовлення виконано за 6 місяців.

Після проведення добудовних робіт корпус танкера по морю буде відправлений на верф Veka Shipbuilding в Нідерланди. Там пройде його повне насичення, і він стане на службу судновласника.
Вартість контракту складає 2,7 млн євро.

При виготовленні судна використано 1200 т високоякісної суднобудівної сталі, виготовленої переважно в Україні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...