«Ці датчики монтують на безпілотний літальний апарат типу «коптер», який виконує обліт необхідної ділянки місцевості на висоті 5-10 метрів і визначає не лише місця перебування вибухонебезпечних предметів, а і їхні контури», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що саме фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки визначали можливості застосування безпілотника в розмінуванні місцевості.
Начальник управління наукових досліджень та випробувань озброєння і військової техніки Повітряних сил Юрій Камак зазначає, що під час випробувань безпілотник, обладнаний згаданими датчиками, безпомилково ідентифікував міни калібру 82 та 120 міліметрів з точністю до сантиметра. При цьому Камак зазначив, що вони здатні це робити як удень, так і вночі. «Отриману інформацію можна передавати як у режимі реального часу, так і після повернення з польотного завдання, тобто за допомогою таких відомостей оператор складає карту місцевості з нанесенням місць закладки мін», - йдеться у повідомленні.
У Міноборони зазначають, що застосування таких безпілотних апаратів економить час на розвідку місцевості, у порівнянні з працею сапера, який використовує робототехніку, підвищує точність визначення небезпечних предметів й убезпечує особовий склад від зайвої необхідності ризикувати життям.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...