Зробили всіх разом: "Прямі інвестиції в Україну впали в 20 разів, а великий бізнес прискорив виведення капіталу", - експерт

За десять місяців 2020 року обсяг прямих інвестицій в Україну опустився до сміховинної суми в 221 млн.

У 2020-му році виведення дивідендів за кордон в період кризи збільшився на 20% і залишив 3,7 млрд. дол. Таку інформацію навів у Фейсбуці економічний експерт Олексій Кущ, передають Патріоти України.

Це все, що Вам потрібно знати про «високе» оподаткування та патріотичність великого бізнесу в Україні, який розглядає країну як губку, яку необхідно віджати.
При цьому у нас весь час податки хочуть знизити ...
Податки знижувати, звичайно, потрібно, але для населення, яке дивіденди не виводить. Так хто ж йому знизить ...
За десять місяців 2020 року обсяг прямих інвестицій в Україну впав в 20 разів (!!!), опустившись до сміховинною суми в 221 млн (!!!). І цю цифру кризою вже не поясниш, адже в середньому по світу обсяг ПІІ скоротився на 45%.
Падіння обсягу іноземних інвестицій до рівня інвестплану європейської компанії середньої руки - це все, що вам потрібно знати про «інвестиційних нянь».
Загалом, добре Зеленський в Давос з'їздив минулої зими. Інвесторів навіз цілу торбу ... Добре, що в цьому році не виступав, може інвестицій більше стане ..."
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Это было, было...": Радянські звички, від яких краще позбутися

понеділок, 29 листопад 2021, 0:10

Зараз наше мислення зовсім змінилося, і пережитки минулого пора залишити там же ... Причем даже блюда, которые, по сути, сами хлебом и являются, потому что сделаны из такой же муки — макароны и пельмени, например, не говоря уже о тех же яйцах, только в...

З архіву ПУ. Просто і смачно: Рецепти пісних страв до Різдвяного посту (фото)

субота, 27 листопад 2021, 23:55

Різдвяний піст 2018-2019 почнеться 28 листопада і завершиться 7 січня. І у багатьох господинь знову виникає проблема – що приготувати? Асортимент продуктів щедріший, ніж під час Великого посту. Страви на рослинній олії можна готувати кожен день, а у св...