Зробили всіх разом: "Прямі інвестиції в Україну впали в 20 разів, а великий бізнес прискорив виведення капіталу", - експерт

За десять місяців 2020 року обсяг прямих інвестицій в Україну опустився до сміховинної суми в 221 млн.

У 2020-му році виведення дивідендів за кордон в період кризи збільшився на 20% і залишив 3,7 млрд. дол. Таку інформацію навів у Фейсбуці економічний експерт Олексій Кущ, передають Патріоти України.

Це все, що Вам потрібно знати про «високе» оподаткування та патріотичність великого бізнесу в Україні, який розглядає країну як губку, яку необхідно віджати.
При цьому у нас весь час податки хочуть знизити ...
Податки знижувати, звичайно, потрібно, але для населення, яке дивіденди не виводить. Так хто ж йому знизить ...
За десять місяців 2020 року обсяг прямих інвестицій в Україну впав в 20 разів (!!!), опустившись до сміховинною суми в 221 млн (!!!). І цю цифру кризою вже не поясниш, адже в середньому по світу обсяг ПІІ скоротився на 45%.
Падіння обсягу іноземних інвестицій до рівня інвестплану європейської компанії середньої руки - це все, що вам потрібно знати про «інвестиційних нянь».
Загалом, добре Зеленський в Давос з'їздив минулої зими. Інвесторів навіз цілу торбу ... Добре, що в цьому році не виступав, може інвестицій більше стане ..."
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...