Зупинити жадібність ЖЕКів: В Україні встановлять граничний розмір плати за комуналку для мешканців багатоповерхівок

Зазначається, що граничний розмір абонентської плати не залежить від кількості комунальних послуг, що надаються абоненту.

Проект постанови "Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування в розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами" Кабмін схвалив 21 серпня 2019 року, передають Патріоти України з посиланням на Юрлігу.

Зокрема, передбачається визначити граничний розмір плати за абонентське обслуговування, яке може нараховуватися виконавцем споживачеві відповідної комунальної послуги, що надається в багатоповерхівці по індивідуальному договору.

У документі зазначено, що максимальна плата за абонентське обслуговування визначається окремо для послуг:

  • з постачання тепла і гарячої води;
  • з централізованого водопостачання та водовідведення;
  • щодо поводження з побутовими відходами.
Відповідно до документа абонплата буде розраховуватися за формулою і буде залежати від мінімальної заробітної плати, середнього кількісного складу домогосподарства, коефіцієнта відшкодування домогосподарством витрат, понесених виконавцем при наданні цих послуг. Розмір абонплати - результат множення цих показників.
Також зазначено, що граничний розмір абонентської плати не залежить від кількості комунальних послуг, що надаються абоненту.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Все дуже погано: Російський блогер розкрив правду про реальний стан армії РФ

понеділок, 23 вересень 2019, 16:00

ВМС Росії стрімко втрачають великі кораблі, перетворюючись в слабкий регіональний флот. Від військової могутності РФ вже практично нічого не залишилося. "Военно-морской флот (ВМФ) России стремительно списывает старые крупные корабли, чтобы использовать...

Трагедія на Херсонщині: Батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки

понеділок, 23 вересень 2019, 13:58

Чоловік вийшов на проїжджу частину вулиці, щоб запалити фейєрверк. Тут його і збила машина. У Генічеську батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки. Її шумно святкували в кафе на вулиці Центральній, причому щедре застілля тривало допізна...