Звільнений з полону терористів журналіст розповів про затримання в ОРДО української патріотки (відео)

Невідома йому жінка листувалася з ним, коли він перебував у ОРДО.

Звільнений з полону український журналіст Станіслав Асєєв розповів про українську патріотку, яка була схоплена в ОРДО і до сих пір знаходиться в полоні. Про це він повідомив в інтерв'ю проекту «Донбас.Реалії» на YouTube-каналі Радіо Свобода, передають Патріоти України.

За його словами, невідома йому жінка листувалася з ним, коли він перебував у ОРДО. Імені її він не знав, так як вона писала під псевдонімом. «Після мого арешту вона прислала повідомлення, що не виходитиме на зв'язок, тому що загинув її кум в ДТП. Через 5 хвилин вони знали, хто вона така. До сих пір ця людина знаходиться в полоні», - розповів Асєєв.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...