"Зволікання смерті подібне": Лікар назвав симптоми, при яких терміново потрібно звертатися в лікарню

В Україні зареєстровано 669 хворих з коронавірусною інфекцією. Деякі пацієнти зверталися до лікарів лише після домашнього лікування протягом трьох-семи днів, і в цих випадках найбільш часто спостерігалися ускладнення.

Відомий педіатр Євген Комаровський назвав симптоми коронавірусної хвороби, які важливо не пропустити, перебуваючи на домашньому лікуванні, передають Патріоти України.

При легкому перебігу захворювання лікар може рекомендувати домашнє лікування, але є ознаки, коли ситуація стає загрозливою і показана екстрена госпіталізація. «Такими ознаками є температура вище 39 градусів, яка не збивається жарознижувальними засобами. Другий симптом: відчуття браку повітря або коли показники пульсоксиметра нижче 92. Третя можлива ознака: загальмована свідомість, неадекватна поведінка. Четвертий привід звертатися до лікаря: поєднання слабкості, високої температури і діареї», - пояснив Комаровський.

Інші публікації автора

"Русскій мір" в усій красі: Від Сімферопольського водосховища в окупованому Криму майже нічого не залишилося

п’ятниця, 5 червень 2020, 11:59

Сьогодні це сумне видовище - великі потріскана від посухи шматки суші, де раніше була вода. А ситуація вже майже критична. "Сімферопольське водосховище. Калюжка", - пише блогер, демонструючи фото пересохлого водосховища.Зараз його наповнення, як і в ін...

Тіло кинули в полі під відкритим небом: На Закарпатті розстріляли 18-річного хлопця

п’ятниця, 5 червень 2020, 11:47

Відкрито кримінальне провадження за ч.1. статті 115 КК (умисне вбивство). На Закарпатті молодий хлопець був убитий за дивних обставин. Мертвого жителя села Барбово виявили просто під відкритим небом між рідним селищем убитого і селищем Макарьово, перед...