Або п'є з горя або лікується: У Кремлі роблять дивні заяви з приводу Путіна

Вже не один раз підмічено, що з часів початку нещасливої для себе "гібридної кампанії" Путін зникає після важких для Росії ударів. Останні дії Заходу і перебіг подій на Донбасі надій кремлівському фюреру не додають.

Володимир Путін тиждень не з'являється на публіці, передають Патріоти України з посиланням на телеканал "Дождь"

Сайт Кремля публікує повідомлення про зустрічі президента, але журналістів на них не запрошують. Є відомості, що вони записувалися заздалегідь. При цьому оголошень про відпустку Путіна в поточному році не було.

Володимир Путін відмовився від публічних заходів на сім днів - останній раз глава держави з'явився на публіці 8 серпня, а наступного разу журналісти зможуть його побачити лише 16 серпня. Про це "Дождю" розповіли двоє людей, знайомих з графіком глави держави. Ця ж інформація підтверджується аналізом того, як державні ЗМІ висвітлюють діяльність Путіна.

Заступник прес-секретаря президента Юрій Свиридов (заміщає Дмитра Пєскова під час його відпустки) не відповів на питання "Дождя".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Карантинний" туризм: Українців масово зазивають у закриті через COVID-19 країни

субота, 19 вересень 2020, 18:24

Куди продають тури і як не вскочити в халепу. Незважаючи на закриті кордони з Таїландом, Індонезією та Шрі-Ланкою, українські туристичні оператори почали продавати туди тури. За їхніми заявами, на екзотичні курорти вже можна вирушити в кінці вересня, к...

"Украина готовит ответ на масштабные игрища оккупантов", - Машовець

субота, 19 вересень 2020, 18:12

Чим ближче широкомасштабні військові мордо-ігрища під назвою "Кавказ - 2020" (офіційно пройдуть 21.09. - 26.09.), тим більше цікавих новин надходить з наших рідних пенатів. Про це у своєму блозі пише координатор групи "Інформаційний спротив", військови...