"Ніхто не звертався": У МЗС Росії знову заговорили про "брудні ігри" Лондона

Захарова назвала "зумисним перекручуванням фактів" заяву ВВС...

Міністерство закордонних справ Росії не отримувало скарги від "Британської телерадіомовної корпорації" (ВВС) у зв'язку з витоком даних журналістів, які працюють у РФ, заявила спікер російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова 29 грудня у Facebook, передають Патріоти України.

"Телерадіокорпорація ВВС на своєму сайті написала, що звернулася до МЗС зі скаргою на витік даних про своїх співробітників. Так ось. Жодних звернень зі скаргами від ВВС на кінець робочого дня 29 грудня не надходило – до департаменту інформаційної політики ніхто від ВВС не звертався: завідувач корпункту не телефонувала і не писала. Хоча всі телефони їм чудово відомі", – написала Захарова.

За її словами, "був запит із запитаннями від кореспондента о 16.55 суботи, на які ДІП відповів". "І, зокрема, департамент ініціативно звернув увагу журналістів, що жодних звернень від корпункту в Москві не отримував. Що найкраще, наших відповідей під час написання статті, звісно ж, враховано не було. Це свідоме перекручення фактів. Чудово працюють британські журналісти. Їх можуть обігнати лише британські вчені", – продовжила Захарова.

Вона зазначила, що їй регулярно пишуть і телефонують кореспонденти ВВС у Москві, "коли їм щось потрібно". "Цього разу протягом кількох днів ніхто не зателефонував. Чому? Може, чекали вказівок від когось із Лондона? Не від тих, хто зливав у The Times списки Sputnik? Лондон грає все брудніше", – заявила речниця МЗС Росії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Жорстокість силовиків в Білорусі пов'язали з Майданом у Києві

п’ятниця, 14 серпень 2020, 0:25

З самого початку білоруські силовики йшли на жорстку конфронтацію. Один з мінських активістів-учасників акцій протестів у Білорусі вважає, що силовики стали діяти більш жорстко після Революції гідності в Україні. Про це розповів білоруський активіст Ол...

З архіву ПУ. Терористи втратили дар мови: Прапор України виник прямо під носом у бойовиків (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 0:10

Український прапор безпосередньо перед позиціями російських найманців розмістили наші військові в зоні бойових дій на Донбасі. Відео, зняте під час цієї зухвалої акції, показав на своєму Youtube-каналі блогер Вася Барабан, передають Патріоти України 17...