"Ноу-хау від Наді": Україну врятує Гетьманщина, - Надія Савченко (відео)

Політичних партій в Україні існувати не повинно, тому що вони себе дискредитували і не є більше політичною елітою країни, а все правління в Україні має базуватися на принципах 17 століття, тобто - Гетьманщині.

Надія Савченко

Про це заявила народний депутат України Надія Савченко в ефірі каналу NewsOne, передають Патріоти України.

"Гетьманщина - це пропорційний вибір людей у владу і їх усунення, якщо вони не виправдають довіри народу. Я вважаю, що і депутати сьогодні в нашому парламенті повинні делегуватися і відкликатися виключно народом", - заявила вона.

Однак, за словами Савченко, два шляхи перетворення моделі управління в реальність є революція й еволюція, які просто повинні працювати паралельно, оскільки інакше "грамотного розвитку" країни не вийде.

"Я зареєструвала не партію, а скоріше - круглий стіл, куди приходили представники громадських організацій і шукали єдину концепцію і шлях розвитку України. Зокрема, ми розробили також проект, який наочно показує - як Україна може жити без партій", - розповіла нардеп.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Білоруська влада відібрала малолітню дитину в учасників антилукашенківських протестів: Що відомо (фото)

субота, 19 вересень 2020, 19:21

Матір дитини протримали в поліції до 11 години вечора, а педагоги школи №126, де в першому класі вчиться хлопчик, викликали органи опіки. Вона пише, що 17 вересня Олена була затримана на виході з офісу правозахисного центру "Вясна". Олену ні в чому не ...

"Новий 37-й": Терористи вриваються на роботи донеччан і влаштовують масові арешти

субота, 19 вересень 2020, 19:06

Багато користувачів в мережі підкреслюють, що з ОРДО потрібно виїжджати.... Жителі тимчасово непідконтрольного українському уряду Донецька скаржаться на масові арешти в місті. Про це донеччани пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України. Та...