"Ташкент" розповів подробиці про створення "Малоросії"

Терористи "ДНР" повідомили подробиці своєї ініціативи зі створення "Держави Малоросія" на окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Олександр Тимофєєв

Так званий "міністр доходів і зборів ДНР" Олександр Тимофєєв зачитав "конституційний акт" про утворення нової псевдодержави, передають Патріоти України з посиланням на "РІА Новости".

Тимофєєв повідомив, що "Малоросія" на територіях ОРДЛО, стане "федеративною державою з широкою автономією". У веденні центру залишаться питання федерального бюджету, армії і спецслужб.

За його словами, вона стане "правонаступницею України". "Ми згодні з тим, що нова держава буде називатися Малоросією, оскільки сама назва Україна себе дискредитувала. Столицею Малоросії стає місто Донецьк", - процитував Тимофєєв документ.

"Ми пропонуємо обрати від всіх регіонів на персональній основі представників у "конституційні збори", на яких заснувати "країну Малоросію" й ухвалити нову конституцію", - заявив він.

Тимофєєв додав, що "конституцію Малоросії" візьмуть на всенародному референдумі після обговорення. Перед цим буде проведена "широка громадська дискусія як на регіональному, так і на федеральному рівнях".

Як повідомлялося раніше, Захарченко оголосив про припинення існування України і створення на її території "Малоросії".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...