"Ташкент" розповів подробиці про створення "Малоросії"

Терористи "ДНР" повідомили подробиці своєї ініціативи зі створення "Держави Малоросія" на окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Олександр Тимофєєв

Так званий "міністр доходів і зборів ДНР" Олександр Тимофєєв зачитав "конституційний акт" про утворення нової псевдодержави, передають Патріоти України з посиланням на "РІА Новости".

Тимофєєв повідомив, що "Малоросія" на територіях ОРДЛО, стане "федеративною державою з широкою автономією". У веденні центру залишаться питання федерального бюджету, армії і спецслужб.

За його словами, вона стане "правонаступницею України". "Ми згодні з тим, що нова держава буде називатися Малоросією, оскільки сама назва Україна себе дискредитувала. Столицею Малоросії стає місто Донецьк", - процитував Тимофєєв документ.

"Ми пропонуємо обрати від всіх регіонів на персональній основі представників у "конституційні збори", на яких заснувати "країну Малоросію" й ухвалити нову конституцію", - заявив він.

Тимофєєв додав, що "конституцію Малоросії" візьмуть на всенародному референдумі після обговорення. Перед цим буде проведена "широка громадська дискусія як на регіональному, так і на федеральному рівнях".

Як повідомлялося раніше, Захарченко оголосив про припинення існування України і створення на її території "Малоросії".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...