"Укрпошта" втрапила в черговий скандал ... мовний

Чоловік на пошті хотів отримати посилку, а натомість отримав грубе порушення своїх прав...

В Луцьку в одному з відділень Укрпошти, яка підвищила тарифи з початку року, касирка не хоче розмовляти українською мовою. Про це повідомив лучанин Богдан Жишко на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Чоловік поскаржився на те, що його дискримінували за мовною ознакою і порушили права споживача. Він розповів, що в понеділок, 4 лютого, зайшов у відділення Укрпошти, що на вулиці Кривий Вал 19, щоб забрати товар, придбаний через інтернет.

Жишко також написав, що йому не дозволили збирати відео-докази порушення його прав і відмовили у видачі відправлення, яке було оплачене наперед.

"Стояв у черзі й чув, що клієнтів вона обслуговує іноземною мовою. Переді мною стояла старша жіночка і її частково обслужили українською. Далі моя черга й знову російська", - розповідає пострадалий споживач.

Коли ж лучанин сказав, що не розуміє касирку, вона відповіла, що приїхала до Луцька з іншої країни й українська мова їй не дається зовсім.

"Якось з горем обслужила й видала відправлення. Чемно попрощалися", - продовжує Богдан.

Наступного ж разу, коли чоловік знову потрапив на зміну цієї касирки - його так само чекало російськомовне обслуговування. Тоді він знайшов адміністратора і пред'явив йому обурення щодо профнепридатності оператора.

Однак адміністрація вперто не бажала вживати заходів щодо касирки, і Богданові знову і знову доводилося стикатися з російськомовним обслуговуванням від цієї ж касирки.

В черговий раз операторка вже принципово не захотіла перейти на українську мову. Адміністратор же відповіла, що не бачить порушень зі сторони співробітниці. Тоді лучанин викликав поліцію. Доки приїхали, клієнт пошти вмикнув камеру на смартфоні та підійшов до оператора. Побачивши камеру, жінка мовчки покинула робоче місце.

Адміністратор у свою чергу почала вимагати припинити відеозйомку й втекла вслід за касиркою. Коли прибула поліція, разом з заявником підійшли до вікна обслуговування. Лучанин знімав все на камеру.

"Чи знає вона ще якісь мови, також невідомо. Адміністраторка відрекомендувалася й запевнила поліцейського, що це я такий, що не вперше чіпляюся стосовно мови (визнала, що були звернення й не вжито заходів для усунення недоліку)... Вимагала припинити зйомку. Відмовила у видачі відправлення", - пише лучанин.

Працівники поліції взяли заяву Богдана Жишка та записали його пояснення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...