Волонтер назвав необхідні умови для звільнення Донбасу

Україні для того, щоб претендувати на звільнення Донбасу військовим шляхом, необхідно провести три ключові реформи.

Віталій Дейнега

Про це заявив відомий волонтер ЗСУ Віталій Дейнега в інтерв'ю сайту "Апостроф", передають Патріоти України.

За словами волонтера, "є кілька проблем, які потребують реформування".

"Одна з них - реформа СБУ, в рамках якої Служба безпеки повинна з органу зі збивання бабла з бізнесу перетворитися-таки в спецслужбу. У тому, щоб, нарешті, реформувати СБУ, політична воля влади є. Тому є і шанси, що коли- небудь це станеться. Років через 5 ми вже можемо побачити якісь наслідки реформи", - сказав він.

Інша нагальна проблема, зазначає волонтер, - реформа "Укроборонпрому".

"І тут мені поки нічого не зрозуміло. Але і питання очищення, і питання підвищення ефективності "Укроборонпрому" - це, в принципі, питання національної безпеки. Насправді, Україна здатна виробляти дуже багато різних видів озброєнь. Так, ми не можемо поки робити таку хитру військову електроніку, як Штати... Але ми здатні виробляти багато різних видів зброї. Зрештою, ми входимо в десятку найбільших його експортерів у світі. І багато чим ми здатні забезпечити себе самі", - пояснив він.

Дейнега поставив питання реформи "Укроборонпрому" на одному рівні з реформою Збройних сил, де "реформи впираються виключно в совковість керівництва". Тому що в ЗСУ, на відміну від "Укроборонпрому", немає нічиїх фінансових інтересів.

"Так ось, якщо відбудуться ці три речі - реформа СБУ, реформа Збройних сил і реформа "Укроборонпрому" - ми зможемо через деякий час, років через 5-10, претендувати на звільнення Донбасу військовим шляхом. Навіть з урахуванням того, що може зайти Росія. Тому що, якщо це все змінити, ми будемо досить сильні, щоб Росія побоялася прямо на нас напасти", - підсумував він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Декому "набридло бути у Верховній Раді", тому захотіли бути мерами": Зеленський пояснив, як обиратимуть кандидата у мери Києва від "Слуги народу"

субота, 6 червень 2020, 22:59

Президент зазначив, що це відбуватиметься у форматі внутрішнього праймеріз партії. Президент Зеленський пояснив, як обиратимуть кандидата у мери Києва від "Слуги народу". Він зазначив, що це відбуватиметься у форматі внутрішнього праймеріз партії. Водн...

Фотожаби про українських президентів розвеселили мережу

субота, 6 червень 2020, 22:50

Оригінальність полягає в тому, що обличчя президентів плавно змішуються у зовнішності. Український інтернет охопив саркастичний колаж з портретами усіх президентів України, які по черзі поєднують риси зовнішності один одного. Забавною фотожабою користу...