Втрачене дитинство: Шкільні табори "ДНР" перетворили на курси з підготовки "гітлерюгенду" для окупантів

Хлопці-старшокласники, котрим не пощастить втекти з "молодої республіки", приречені перетворитись на "гарматне м'ясо" для поріділих підрозділів "гібридних" корпусів російсько-окупаційних військ.

Бойовики «ДНР» і російські окупанти в тимчасово окупованих населених пунктах Донецької області постійно ламають психіку дітей, привчаючи їх до зброї і залучаючи до причетності до НЗФ, передають Патріоти України.

В одній зі шкіл тимчасово окупованої Горлівки з дітьми, які відвідують пришкільний табір, проводять заняття зі стройової підготовки. Такі заняття проводяться «курсантами ОВПД «Молода Гвардія» ВПК «Спартанці» з метою військово-патріотичного виховання».
Представники «військової частини» проводять з дітьми «практичні заняття» заняття зі стройової підготовки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Однометрову автомагістраль урочисто відкрили в Румунії

вівторок, 19 березень 2019, 8:56

Румунський підприємець Стефан Мандачі збудував автомагістраль завдовжки 1 метр на знак протесту проти слабкої дорожньої інфраструктури в країні. Власник мережі ресторанів швидкого харчування збудував однометровий шматок автомагістралі за власні кошти (...

"Крим - це Україна!": При в'їзді до Криму з'явився білборд із закликом голосувати на виборах президента України (фотофакт)

вівторок, 19 березень 2019, 8:40

Білборд з'явився біля контрольного пункту в'їзду-виїзду «Чонгар» на адміністративному кордоні між Кримом і Херсонською областю. «Напередодні виборів нам важливо, щоб кожен українець, де б він не жив, навіть на окупованих територіях, знав, що голос кожн...