Втрачене дитинство: Шкільні табори "ДНР" перетворили на курси з підготовки "гітлерюгенду" для окупантів

Хлопці-старшокласники, котрим не пощастить втекти з "молодої республіки", приречені перетворитись на "гарматне м'ясо" для поріділих підрозділів "гібридних" корпусів російсько-окупаційних військ.

Бойовики «ДНР» і російські окупанти в тимчасово окупованих населених пунктах Донецької області постійно ламають психіку дітей, привчаючи їх до зброї і залучаючи до причетності до НЗФ, передають Патріоти України.

В одній зі шкіл тимчасово окупованої Горлівки з дітьми, які відвідують пришкільний табір, проводять заняття зі стройової підготовки. Такі заняття проводяться «курсантами ОВПД «Молода Гвардія» ВПК «Спартанці» з метою військово-патріотичного виховання».
Представники «військової частини» проводять з дітьми «практичні заняття» заняття зі стройової підготовки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Я працюю": Парламентські "кнопкодави" розповіли, чому порушують закон у Раді

середа, 20 червень 2018, 11:55

Народні обранці регулярно порушують закон на прохання колег. Депутати-"кнопкодави" назвали причини, які штовхають їх на порушення закону в Верховній Раді, передають Патріоти України. "Я голосую за інших нечасто. Роблю це на прохання колег. І як виняток...

Українські "амфібії": Військовослужбовців ЗСУ в "Десні" тренували під водою (відео)

середа, 20 червень 2018, 11:46

Як бронетехніка, так і екіпажі впоралися з навчальними завданнями "на ура". У навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, який розташований в селищі Десна Чернігівської області, військовослужбовці навчалися легководолазній справі і їздил...