Втрачене дитинство: Шкільні табори "ДНР" перетворили на курси з підготовки "гітлерюгенду" для окупантів

Хлопці-старшокласники, котрим не пощастить втекти з "молодої республіки", приречені перетворитись на "гарматне м'ясо" для поріділих підрозділів "гібридних" корпусів російсько-окупаційних військ.

Бойовики «ДНР» і російські окупанти в тимчасово окупованих населених пунктах Донецької області постійно ламають психіку дітей, привчаючи їх до зброї і залучаючи до причетності до НЗФ, передають Патріоти України.

В одній зі шкіл тимчасово окупованої Горлівки з дітьми, які відвідують пришкільний табір, проводять заняття зі стройової підготовки. Такі заняття проводяться «курсантами ОВПД «Молода Гвардія» ВПК «Спартанці» з метою військово-патріотичного виховання».
Представники «військової частини» проводять з дітьми «практичні заняття» заняття зі стройової підготовки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Рейдерство в Украине, или Как вернуть то, что у вас отобрали", - блогер

понеділок, 20 серпень 2018, 13:55

Рейдерство - це не просто економічний злочин, це злодійство. На сьогоднішній день в зону ризику потрапляють всі, особливо власники бізнесів з хорошим оборотом. Про це у своєму блозі пише Ілля Кенігштейн, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіна...

Не витримало серце? - На Тернопільщині чоловік помер наступного дня після трагічної загибелі сина

понеділок, 20 серпень 2018, 13:46

У селі Залужжя Збаразького району Тернопільської області трагічно загинув 49-річний Андрій Гац. Наступного дня раптово помер його батько. Андрій Гац потрапив під колеса тепловоза на залізничній колії біля села Курники. Він працював монтером колії, а на...