У 2015 році Памплієгу і Састре було занесено до чорного списку громадян, які становлять загрозу національній безпеці України. Після протесту з боку іспанського уряду Київ зняв санкції з європейських журналістів у травні 2016 року.
За словами Памплієгу, він надав українським прикордонникам необхідні для роботи документи, однак у в'їзді йому відмовили.
"З'ясувалося, що Служба безпеки України занесла нас до іншого списку разом із 40 іншими іменами. Нас розглядають як загрозу національній безпеці і нам заборонено в'їзд в Україну до 2020 року", – повідомив журналіст.
Асоціація преси Мадрида закликала владу Іспанії вимагати від України пояснень вислання журналістів, повідомляє видання Publico. Дії української влади журналісти назвали "спробою авторитарного режиму запровадити цензуру".
Сьогодні у своєму Instagram Памплієгу оприлюднив фото дитини, зроблену в одному з підвалів Первомайська, яку підписав так: "Хлопчик живе там з усією своєю сім'єю, ховаючись від обстрілів, які веде українська армія".
В Україні Памплієгу і Састре перебували в грудні 2014 року і висвітлювали події "з обох боків від лінії фронту". Також вони писали про війну в Сирії. Там вони провели майже 10 місяців у полоні "Фронту аль-Нусра". Журналістов було звільнено в травні 2016 року.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...