Більше тисячі: На Росії уточнили кількість затриманих під час протестів у Москві

У столиці РФ протестували через недопуск кандидатів на вибори в міську думу.

3 серпня в Москві на не погодженій владою акції "Повернемо собі право на вибори", в районі Бульварного кільця, силовики затримали 1001 людину. Про це повідомив у Telegram проект "ОВД-Инфо", передають Патріоти України.

Наголошують, що це уточнені дані – раніше проект інформував про 828 затриманих.

"Тут Алі-Баба зрозумів, що зробив помилку, але який кінь не спотикається": уточнили дані щодо затриманих учора", – ідеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...