Емансипація: У вікнах кварталу червоних ліхтарів в Амстердамі з'явилися проститутки чоловічої статі

Чоловіки виборювали рівні права для обох статей.

На знак протесту кілька чоловіків у суботу, 3 серпня, демонстрували свої напівоголені тіла у вікнах борделів кварталу червоних ліхтарів Амстердама, де зазвичай секс-послуги рекламують жінки і жінки-трансгендери, передають Патріоти України з посиланням на DW.

Таким чином вони хотіли призвати до рівних прав в найбільш ліберальному туристичному пункті Європи. Адже не дивлячись на те, що чоловіки становлять 5% від приблизно 25 тисяч секс-працівників у Нідерландах, їх рідко можна побачити у вікнах.

Організатори акції наполягають на тому, що секс-працівники чоловічої статі також потребують безпечних приміщень для роботи, відзначаючи, що багато чоловіків піддаються насильству, жорстокому поводженню і експлуатації при виконанні своєї роботи. Щоправда "представлені" чоловіки, які брали участь в акції, є моделями і недоступні для надання послуг.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...