Сміття обвалило рейтинг Ху*ла: На Росії назріла серйозна проблема

У Росії через монополію олігархів на переробку сміття рекордно зросли протестні настрої громадян.

Як сказано в матеріалі Financial Times, через це рейтинг президента РФ Володимира Путіна опустився до найнижчого рівня за десятиліття, передають Патріоти України.

Відзначається, що по всій Росії почастішали протести місцевих жителів проти будівництва сміттєпереробних заводів. "З січня, коли набули чинності загальнонаціональні реформи по утилізації сміття, десятки тисяч людей по всій країні виступили проти заходів, які, як вони побоюються, приведуть до затоплення їхніх міст, забруднять навколишнє середовище і зроблять їхні будинки непридатними для життя", – сказано в матеріалі.

Відзначається, що Кремль посилено намагається модернізувати застарілу російську систему утилізації відходів, в якій переробляється менше 5%. "Уряд націлений на те, щоб на поховання на звалища відправлялося менше відходів, і будувалися об'єкти для їхньої переробки або спалювання. На практиці, однак, підрядників мотивує оплата, яку вони отримують за утилізацію сміття за обсягом, а не за сортування сміття для переробки, що спонукає їх будувати звалища. Росія також ще не вжила заходів, згідно з якими людям, що живуть поруч з місцями нових звалищ, могли б виплачуватися компенсації або їх могли б переселяти", - зазначив декан факультету екології у Вищій школі економіки Москви Борис Моргунов.

"Нью-Йорк теж вивозить своє сміття, і вони платять (місцевим громадам. - ред.) за його вивезення. У Росії цього не відбувається. Люди турбуються, коли поруч з їхнім будинком будується великий смітник. Вони виправдано турбуються про своє здоров'я", - сказав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...