В окупованому Донецьку за загадкових обставин помер російський командир "Востока" (фото)

1 серпня попрощався з життям один з керівників угруповання "Восток" на прізвисько Тугарин. Він - російський найманець.

Про смерть командира "Востоку" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer, що відслідковує в мережі повідомлення про війну на Донбасі, передають Патріоти України.

Командир взводу 11-ї ОМСП терористичної "ДНР" ("Восток") на прізвисько Тугарин помер 1 серпня нинішнього року в Донецьку. Про це в мережі бідкаються терористи, запевняючи, що причиною став відрив тромбу.

Історія Тугарина вельми показова. Він навесні 2017 року загадково потрапив в дуже жорстке ДТП, в якому отримав страшні опіки і переломи. Після цього "народна республіка" відразу ж про нього забула. Виживати довелося за власний кошт, які випрошував в інтернеті. Тільки недавно терорист був виписаний з лікарні. Пересувався на інвалідному візку. Проживав командир "Востока" на орендованій квартирі з підопічним. Але не довго. Незабаром він помер.Тугарин - житель російського міста Кірова Михайло Пестриков. На Донбас він заявився в 2014 році і брав активну участь в окупації міст і сіл, воював проти ЗСУ.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...