"За декілька років половина українців може опинитись за кордоном", - Клімкін (відео)

Очільник МЗС вважає, що у світі має сформуватись «глобальне українство».

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що вже за декілька років половина населення України може виїхати за кордон. Таку заяву міністр зробив в ході зустрічі з ветеранами війні на сході України, передають Патріоти України.

«Раніше у нас була батьківщина та діаспора… Те, що відбувається зараз, коли мільйони українців постійно чи тимчасово за кордоном – я вважаю, що за декілька років (знову-таки, хочете – звинувачуйте мене) приблизно буде так. Половина українців буде тут, і половина українців буде за кордоном», – вказав Клімкін.

За його словами, наразі за кордоном живуть приблизно 20 млн українців. Міністр вважає, що у світі має сформуватись «глобальне українство».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...